Займай швидко
Порівняй і вибери кращого з 1 кредиторів Відгуки - 4.9 из 5 ⭐

Займай швидко

Завдяки розвитку технологій, кредит в інтернеті можна отримати в середньому за 15 хвилин, не виходячи з дому, який суттєво економить час. Сьогодні це дуже важливо, тому що люди намагаються зробити все швидко. Ніхто більше не хоче їхати в банк, проводити час в довгій черзі, відправляти незліченні документи і чекати кілька днів. З огляду на стрімку повсякденне життя людей, важливо, щоб отримання кредиту проходило швидко без зайвих формальностей, тому кредит онлайн однозначно буде кращим рішенням.

Для отримання кредиту в терміновому режимі створюються різні портали порівняння кредитів, що дозволяють швидко порівняти кращих кредиторів в одному місці. Кредитори, які вказані на нашому порталі, ретельно перевіряються, що робить вибір не тільки швидким, але і абсолютно безпечним.

Є кредитодавці, які пропонують отримати кредит готівкою, але в такому випадку процес позики кредиту буде тривати довше, так як для отримання грошей, найімовірніше, доведеться відправитися до найближчої філії позикодавця. Важливо відзначити, що, отримавши гроші готівкою, заява все одно можна заповнити в інтернеті і дочекатися рішення по кредиту, не виходячи з дому. Якщо ти отримаєш позитивне рішення, ти зможеш відправитися в філія позикодавця за грошима. Займай швидко, але відповідально.

Реквізити та приклади розрахунків позик партнерів

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR" Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 Телефон: - Е-пошта: info@kreditstar.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Термін кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.

Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)
Річна процентна ставка - це загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках. У розрахунок річної процентної ставки не включені витрати, які пов'язані з невиконанням зобов'язань за кредитним договором. Річна процентна ставка для кредитів може становити до 1095% річних. Приклад витрат: при позиці в 10000 грн. На 3 місяці, загальна сума, яка повинна бути виплачена, становить 28000 грн., Комісія 18000 грн., Річна процентна ставка APR 511%.
Штрафні платежі або інформація політики відновлення
У разі, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений строк, кредитор може вимагати штрафний платіж від загальної суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У разі, якщо виплата не здійснюється в тривалий період, без узгодження з кредитором, кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім компаніям.
Що робити, якщо я не можу повернути кредит
У разі, якщо повернення кредиту доставляє проблеми, зв'яжіться з кредитором. У більшості випадків кредитор пропонує продовжити термін повернення кредиту, сплативши за це певну плату, таким чином, допомагаючи уникнути штрафних відсотків, які нараховуються, якщо кредит не повертається в установлений термін.
Миттєві кредити онлайн
Topzaimi.com.ua не є позикодавцем і не видає кредити, також не несе відповідальності за умови кредитних угод кредитора. Пропоновані кредитори належним чином ліцензовані кредитною організацією.