Поширені запитання
Порівняй і вибери кращого з 1 кредиторів Відгуки - 4.9 из 5 ⭐

Поширені запитання

Хто може зайняти?
Зайняти може кожен житель України у віці від 18 років з будь-кредитною історією, проте в деяких випадках кредитори видають кредити тільки від 19 або від 20 років.

Що потрібно, для отримання кредиту?
Для отримання кредиту потрібно банківський рахунок в одному з українських банків, номер мобільного телефону, пристрій з підключенням до Інтернету.

Як швидко я отримаю рішення про надання кредиту?
Рішення про надання кредиту можливе отримати протягом декількох хвилин, але не пізніше ніж протягом 1 робочого дня.

Яку суму я можу позичити?
Грошова сума, яку ти можеш зайняти, залежить від обраного позикодавця. Більше інформації можна дізнатися на домашній сторінці кожного позикодавця.

На який термін я можу взяти кредит?
Термін, на який ви можете зайняти, залежить від обраного позикодавця. Більше інформації можна дізнатися на домашній сторінці кожного позикодавця.

Що таке безвідсотковий кредит?
Безвідсотковий кредит - це кредит з 100% знижкою на комісійну плату, тобто віддавати доведеться стільки, скільки запозичив. Безвідсотковий кредит зазвичай пропонується новим клієнтам займаючи в першу й раз.

Чи потрібен заставу або поручитель?
Кредит можна отримати без застави та поручителя, якщо цього не вимагає обраний кредитор.

Чи може бути одночасно кілька кредитів?
Так. Одночасно може бути кілька кредитів, що означає, що будь-хто може заповнити кілька заявок на кредит і отримати кредит в декількох компаніях одночасно.

Чи можу я отримати кредит, якщо у мене немає офіційних щомісячних доходів?
Так, кредит може бути отриманий, якщо немає постійного місця роботи, проте повинні бути доходи іншого виду, наприклад, допомогу з безробіття, щоб довести кредитору платоспроможність.

Навіщо використовувати порівняння кредитів?
Використовуючи послугу порівняння кредитів, можна вибрати кредитора з найбільш підходящою сумою і терміном кредиту, самим низькими щомісячними платежами і процентною ставкою.

Чи є безкоштовним порівняння кредитів?
Так, порівнянням кредитів можна користуватися в будь-який час доби без будь-якої плати, тобто абсолютно безкоштовно.

Реквізити та приклади розрахунків позик партнерів

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR" Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 Телефон: - Е-пошта: info@kreditstar.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Термін кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.

Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)
Річна процентна ставка - це загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках. У розрахунок річної процентної ставки не включені витрати, які пов'язані з невиконанням зобов'язань за кредитним договором. Річна процентна ставка для кредитів може становити до 1095% річних. Приклад витрат: при позиці в 10000 грн. На 3 місяці, загальна сума, яка повинна бути виплачена, становить 28000 грн., Комісія 18000 грн., Річна процентна ставка APR 511%.
Штрафні платежі або інформація політики відновлення
У разі, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений строк, кредитор може вимагати штрафний платіж від загальної суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У разі, якщо виплата не здійснюється в тривалий період, без узгодження з кредитором, кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім компаніям.
Що робити, якщо я не можу повернути кредит
У разі, якщо повернення кредиту доставляє проблеми, зв'яжіться з кредитором. У більшості випадків кредитор пропонує продовжити термін повернення кредиту, сплативши за це певну плату, таким чином, допомагаючи уникнути штрафних відсотків, які нараховуються, якщо кредит не повертається в установлений термін.
Миттєві кредити онлайн
Topzaimi.com.ua не є позикодавцем і не видає кредити, також не несе відповідальності за умови кредитних угод кредитора. Пропоновані кредитори належним чином ліцензовані кредитною організацією.