Переваги порівняння
Порівняй і вибери кращого з 1 кредиторів Відгуки - 4.9 из 5 ⭐

Переваги порівняння

Сьогодні багато видів кредитів з різними умовами, тому кожен може зустрітися з труднощами у виборі потрібного кредитодавця. Щоб полегшити це, рекомендуємо використовувати порівняння кредитів, що володіє великою перевагою.

Використовуючи наш портал порівняння кредитів, ти зможеш ознайомитися з найбільш популярними кредиторами в Україні, які пропонують вигідні умови кредиту.

  • Порівняйте кращих українських кредиторів в одному місці безкоштовно, що істотно заощаджує час.
  • Можливість отримання кредиту з найнижчою відсотковою ставкою.
  • Вибери кредитора з найбільш підходящою сумою і терміном повернення.

Створюючи портал порівняння, ми включили і іншу істотну інформацію про кредиторів, наприклад, різні знижки і бонуси, контактну інформацію кредитодавців і ін.

Актуальна інформація про пропозиції кредиторів регулярно оновлюється, тому при виборі нашої послуги можна отримати кредит з найбільш підходящими умовами!

Ми рекомендуємо оцінити кожну кредитну організацію окремо і тільки тоді вибрати найбільш підходящий кредит.

Реквізити та приклади розрахунків позик партнерів

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR" Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 Телефон: - Е-пошта: info@kreditstar.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Термін кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.

Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)
Річна процентна ставка - це загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках. У розрахунок річної процентної ставки не включені витрати, які пов'язані з невиконанням зобов'язань за кредитним договором. Річна процентна ставка для кредитів може становити до 1095% річних. Приклад витрат: при позиці в 10000 грн. На 3 місяці, загальна сума, яка повинна бути виплачена, становить 28000 грн., Комісія 18000 грн., Річна процентна ставка APR 511%.
Штрафні платежі або інформація політики відновлення
У разі, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений строк, кредитор може вимагати штрафний платіж від загальної суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У разі, якщо виплата не здійснюється в тривалий період, без узгодження з кредитором, кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім компаніям.
Що робити, якщо я не можу повернути кредит
У разі, якщо повернення кредиту доставляє проблеми, зв'яжіться з кредитором. У більшості випадків кредитор пропонує продовжити термін повернення кредиту, сплативши за це певну плату, таким чином, допомагаючи уникнути штрафних відсотків, які нараховуються, якщо кредит не повертається в установлений термін.
Миттєві кредити онлайн
Topzaimi.com.ua не є позикодавцем і не видає кредити, також не несе відповідальності за умови кредитних угод кредитора. Пропоновані кредитори належним чином ліцензовані кредитною організацією.