Низькі відсотки
Порівняй і вибери кращого з 1 кредиторів Відгуки - 4.9 из 5 ⭐

Низькі відсотки

Кожному з нас, при виборі кредиту, важливо, щоб переплата була невелика, що цілком нормальне явище. Переплачувати не хоче ніхто, тому при виборі найбільш підходящого для себе позики важливо звернути увагу і на процентну ставку.

Якщо брати кредит в перший раз, то в кредитодавці пропонують отримати кредит без відсотків. Безвідсотковий кредит - це послуга, яку пропонують кредитодавці для нових клієнтів, з можливістю повернути рівно стільки, скільки зайняв. Наприклад, якщо запозичив 3000 грн., Під 0% то через встановлений період необхідно буде повернути ті ж 3000 грн.

У кожного може виникнути питання: чи вигідно взагалі кредиторам пропонувати кредит без відсотків? В Україні компанії по видачі швидких кредитів знаходяться в великій кількості, тому серед них панує сильна конкуренція. Кредитори змушені пропонувати свої послуги з різними акціями і бонусами, в т.ч. безвідсотковий кредит для залучення клієнтів. Як правило, кредитори вважають, що особа, запозичуючи у них перший кредит, займе у них і другий раз, вже сплачуючи певні відсотки за повторний кредит. Насправді такий метод в реальності працює, в іншому випадку кредитори не змогли б запропонувати можливість займати безвідсоткові кредити.

Той, хто отримав безпроцентний кредит в будь-якої компанії, може отримати кредит і в іншій компанії без будь-яких відсотків, але варто додати, що і для повторних кредитів компанії пропонують вигідні пропозиції, що стосуються графіка повернення, суми і відсотків, тому, може бути , варто розглянути можливість запозичення в одній компанії кілька разів?

Реквізити та приклади розрахунків позик партнерів

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR" Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 Телефон: - Е-пошта: info@kreditstar.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Термін кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.

Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)
Річна процентна ставка - це загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках. У розрахунок річної процентної ставки не включені витрати, які пов'язані з невиконанням зобов'язань за кредитним договором. Річна процентна ставка для кредитів може становити до 1095% річних. Приклад витрат: при позиці в 10000 грн. На 3 місяці, загальна сума, яка повинна бути виплачена, становить 28000 грн., Комісія 18000 грн., Річна процентна ставка APR 511%.
Штрафні платежі або інформація політики відновлення
У разі, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений строк, кредитор може вимагати штрафний платіж від загальної суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У разі, якщо виплата не здійснюється в тривалий період, без узгодження з кредитором, кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім компаніям.
Що робити, якщо я не можу повернути кредит
У разі, якщо повернення кредиту доставляє проблеми, зв'яжіться з кредитором. У більшості випадків кредитор пропонує продовжити термін повернення кредиту, сплативши за це певну плату, таким чином, допомагаючи уникнути штрафних відсотків, які нараховуються, якщо кредит не повертається в установлений термін.
Миттєві кредити онлайн
Topzaimi.com.ua не є позикодавцем і не видає кредити, також не несе відповідальності за умови кредитних угод кредитора. Пропоновані кредитори належним чином ліцензовані кредитною організацією.